Toyota C-HR

De Toyota C-HR combineert een dynamische rijervaring met een fraaie coupé-styling.

Toyota C-HR
Jens Holierhoek4 minuten leestijd31 juli 2026

Toyota wilde graag opvallen in het segment van compacte SUV’s en gaf haar C-HR, kort voor Coupe High Rider, daarom een fraaie gebogen daklijn mee. Bij alleen sportieve looks bleef het niet, wat de Toyota C-HR rijdt ook behoorlijk dynamisch. Zeker als krachtige plug-inhybride zit het met de voorwaartse prestaties wel snor, waarbij het verbruik heerlijk laag is. De C-HR is behoorlijk gul met ruimte voor bestuurder, passagiers en bagage, waarvoor het een fijne en vooral betrouwbare gezinsauto is.

De Toyota C-HR plus- en minpunten

  • Voordelen
  • Opvallend en sportief ontwerp
  • Ruim en praktisch voor gezin
  • Betrouwbaar met overdraagbare garantie
  • Nadelen
  • Eerste generatie mist plug-inhybride
  • Laadvloer niet altijd vlak
  • Geen vierwielaandrijving op hybride

PrijsinformatieToyota C-HR

1.825Aangeboden op Gaspedaal.nl

Toyota C-HR: hoeveel zijn er per prijsklasse?

Wat is de gemiddelde prijs per kilometerstand?

Wat is de gemiddelde prijs per bouwjaar?

Bekijk aanbod

1.825

Voor deze prijsinformatie vergelijken wij het aanbod op Gaspedaal.nl, afkomstig van ruim 40 autosites en 10.000 autobedrijven in Nederland.
Laatste update: vandaag om 17:21

Prijsinformatie Toyota C-HR

1.825

Aangeboden op Gaspedaal

Toyota C-HR: hoeveel zijn er per prijsklasse?

Aantal Toyota C-HR occasions per prijsklasse. De meeste Toyota C-HR occasions zijn beschikbaar in de prijsklassen €15.000–€20.000 (465 occasions) en €20.000–€25.000 (370 occasions).
Prijsklasse Aantal
€5.000 – €10.0001
€10.000 – €15.00054
€15.000 – €20.000465
€20.000 – €25.000370
€25.000 – €30.000227
€30.000 – €35.000223
€35.000 – €40.000141
€40.000 – €45.000201
€45.000 – €50.000108
€50.000 – €55.00035

Wat is de gemiddelde prijs per kilometerstand?

Gemiddelde prijs van een Toyota C-HR occasion per kilometerstand. Het grootste aanbod bevindt zich tussen 0–10.000 km (419 occasions, gemiddeld € 42.803), 10.000–20.000 km (142 occasions, gemiddeld € 35.028), 20.000–30.000 km (142 occasions, gemiddeld € 32.205).
Kilometerstand Gemiddelde prijs Aantal
0–10.000 km€ 42.803419
10.000–20.000 km€ 35.028142
20.000–30.000 km€ 32.205142
30.000–40.000 km€ 29.654130
40.000–50.000 km€ 26.601110
50.000–60.000 km€ 23.83783
60.000–70.000 km€ 22.756106
70.000–80.000 km€ 21.791106
80.000–90.000 km€ 21.06294
90.000–100.000 km€ 20.001113
100.000–110.000 km€ 19.43279
110.000–120.000 km€ 18.61782
120.000–130.000 km€ 18.32357
130.000–140.000 km€ 17.30150
140.000–150.000 km€ 17.70933
150.000–160.000 km€ 16.64121
160.000–170.000 km€ 16.45519
170.000–180.000 km€ 14.8874
180.000–190.000 km€ 15.12714
190.000–200.000 km€ 14.9252
200.000–210.000 km€ 14.6566
210.000–220.000 km€ 15.2874
220.000–230.000 km€ 13.4222
230.000–240.000 km€ 14.0833
240.000–250.000 km€ 12.5502
250.000–260.000 km€ 15.9501
260.000–270.000 km€ 00
270.000–280.000 km€ 00
280.000–290.000 km€ 00
290.000 km€ 9.5001

Wat is de gemiddelde prijs per bouwjaar?

Minimumprijs, gemiddelde prijs, maximumprijs en aantal Toyota C-HR occasions per bouwjaar. Het grootste aanbod bestaat uit Toyota C-HR occasions uit bouwjaar 2026 (417 occasions met een gemiddelde prijs van €43.282), gevolgd door 2025 (265 occasions met een gemiddelde prijs van €33.562) en 2019 (167 occasions met een gemiddelde prijs van €19.291).
Bouwjaar Minimumprijs Gemiddelde prijs Maximumprijs Aantal
2016€ 11.999€ 15.616€ 18.70023
2017€ 9.500€ 16.706€ 20.499160
2018€ 12.500€ 17.922€ 21.599165
2019€ 14.950€ 19.291€ 24.550167
2020€ 15.300€ 21.250€ 25.945129
2021€ 17.500€ 22.608€ 28.950129
2022€ 17.999€ 24.256€ 32.945107
2023€ 19.995€ 25.622€ 35.900104
2024€ 24.885€ 30.941€ 39.999159
2025€ 26.999€ 33.562€ 45.640265
2026€ 29.895€ 43.282€ 54.189417

Voor deze prijsinformatie vergelijken wij het actuele aanbod op Gaspedaal.nl, afkomstig van ruim 40 autosites en 10.000 autobedrijven in Nederland.

Laatste update: .

Prestaties en rijcomfort

  • Eerste generatie ook met vierwielaandrijving
  • Plug-inhybride doet intrede sinds tweede generatie
  • Stekkerloze hybride is goed voor 1 op 20

Exterieur en carrosserievorm

  • Opvallende mix van SUV-carrosserie met coupé-daklijn
  • Sportieve looks
  • Achterpassagiers hebben kleine raampjes

Interieur

  • Laadvloer loopt op in eerste generatie
  • Laadruimte in tweede generatie neemt iets toe
  • Instap achterin vraagt om een beetje lenigheid

Betrouwbaarheid

  • Zeer betrouwbaar model
  • 10 jaar overdraagbare fabrieksgarantie
  • Geen technische euvels bekend
Afbeelding van logo

Toyota C-HR generatie 2023+

Afbeelding van Toyota C-HR generatie 2023+

Als in 2023 Toyota de tweede generatie van de Toyota C-HR introduceert, is de crossover geen unicum meer in zijn klasse. Opvallend is de auto nog altijd. Nieuw is de 2,0-liter plug-inhybride die naast krachtig ook zuinig is. Voortaan is de laadvloer niet meer oplopend. Het bagagevolume groeide iets, waardoor de Toyota C-HR nog wat praktischer is. Pluspunt is het automatisch dimmende panoramadak dat op de luxere versies beschikbaar is. Dat de Toyota C-HR zeer betrouwbaar is, weet het Japanse merk zelf ook. De overdraagbare fabrieksgarantie is liefst tien jaar of 200.000 kilometer geldig.

Kenmerken van deze Toyota C-HR

  • Als hybride of plug-inhybride
  • Versie met vierwielaandrijving is verdwenen
  • Iets meer bagageruimte
  • Trekgewicht van 725 kg
  • Sportieve rijeigenschappen
Afbeelding van logo

Toyota C-HR generatie 2016-2023

Afbeelding van Toyota C-HR generatie 2016-2023

De eerste generatie van de Toyota C-HR slaat in als een bom. Een compacte SUV met een coupé-daklijn is anno 2016 namelijk nog vrij uniek. De Toyota C-HR is behoorlijk ruim voor zowel passagiers als bagage. Zo sportief als de auto oogt, rijdt hij ook. Het veercomfort is aangenaam en de C-HR is wendbaar. In de hybride uitvoering (zonder stekker) ligt het gemiddelde benzineverbruik laag. In de praktijk is 1 op 20 best haalbaar. Let bij het achterin instappen wel even op je hoofd, gezien de duikende daklijn. Zoals bij elke Toyota, is bij de C-HR betrouwbaarheid troef.

Kenmerken van deze Toyota C-HR

  • Ook als zuinige hybride
  • De versie met 1,2-litermotor zijn soms voorzien van vierwielaandrijving
  • Opvallend en eigentijds uiterlijk
  • Zeer betrouwbaar
  • Behoorlijk ruim

Interessante uitvoeringen van de Toyota C-HR

De Toyota C-HR is er in verschillende smaken. Instapper in de eerste generatie is de 1.2T. Die is er niet als hybride, maar wel met vierwielaandrijving. Een stapje hoger staat de 1.8 die er alleen als stekkerloze hybride is. Na de facelift in 2019 is er ook een 2.0 hybride leverbaar. Met de tweede generatie van de C-HR neemt Toyota afscheid van de 1.2T, maar biedt zowel een 1.8 Hybrid, 2.0 Hybrid als 2.0 plug-in hybride aan. De meest volledige C-HR is de 2.0 Plug-in Hybrid GR Sport Première Edition.

Toyota C-HR Active

Veelgestelde vragen over de Toyota C-HR

Afbeelding van [object Object]
Deel dit artikel

Dit artikel is geschreven door expert

Na zijn opleidingen in de communicatie- en mediahoek, ‘debuteert’ Jens in 2007 als autoredacteur. Via verschillende lokale automedia maakt hij al snel de overstap naar de custom publishing, als schrijver voor tal van grote automerken. Als hoofdredacteur voert hij ook een aantal titels aan. Voor Gaspedaal.nl schrijft Jens een variëteit aan auto-artikelen.

Bronvermelding

Bij het samenstellen van deze pagina zijn de volgende bronnen geraadpleegd:

  • autocar.co.uk
  • autoweek.nl
  • jdpower.com
  • parkers.co.uk
  • topgear.com
  • toyota.co.uk

Dit artikel is gepubliceerd op 9 september 2024

en is voor het laatst bijgewerkt op 31 juli 2026